Zumba


video-ukázka - zde

Zumba je spojení tance a cvičení, je to hodina plná zábavy, skvělé hudby a dobré nálady. Kombinuje dynamickou latinsko-americkou hudbu a exotické latinsko-americké tance spolu s aerobními pohyby. Střídají se rychlé rytmy s pomalými, krokové variace z tanců salsa, chacha, samba, merengue, cumbia, reaggaeton, flamenco, orientální tanec, country a mnoho jiných. Zumba je cvičení, při kterém si zacvičíte a zapotíte se  bez toho, abyste si to uvědomovali. Zumba je založena na principu přerušovaného kardio tréninku, kde se střídá svižná část s pomalou a v této kombinaci dochází ke spalování tuků a efektivnímu formování celého těla.

Žádný strach, že byste během lekce nestíhali! Není nutné, abyste uměli tancovat, je určena pro každého bez rozdílu věku, váhy či kondice.. Na hodinách se začíná nejprve s velmi jednoduchými sestavami, které se postupně doplňují o nové prvky, a zvládnout je tak může opravdu každý.

Zumba je úžasná zábava! Při hodině propotíte veškeré oblečení, spálíte až 500 kalorií a přitom budete zářit úsměvem od ucha k uchu. Při hodině nemusíte přemýšlet nad žádnými složitými kroky a budete se cítit jako na party. Zumba je skvělá pro tělo, duši i mysl. Po skončení lekce se nebudete moci dočkat další :-)