Latinsko-americké tance pro ženy a dívky

Rády byste si zatančily společenské tance v latinsko-amerických rytmech ale nemáte partnera? Tento kurz je určený právě Vám :-) Vhodné pro začátečnice a mírně pokročilé tanečnice.
Lektorka - Leona Novosádová
Zaměříme se na základní kroky, techniku, správné držení těla, pohyby rukou a krátké taneční kombinace.
Taneční kurz je zaměřený na výuku těchto latinsko-amerických tanců :

• JIVE
  • CHA-CHA
  • SAMBA
  • RUMBA
  • PASO DOBLE
  • SALSA
Úterý Kubšice - klubovna
18:00 - 19:00 hod. (začínáme 12.9.2017)
Cena: 1 550,- Kč (16 lekcí)
Uzávěrka 8.9.2017
Nutné přihlásit se předem
Minimální počet účastnic = 12
Čtvrtek Židlochovice - tělocvična ZŠ na ulici Komenského
19:10 - 20:10 hod. (začínáme 14.9.2017)
Cena: 1 650,- Kč (16 lekcí)
Uzávěrka 8.9.2017
Nutné přihlásit se předem
Minimální počet účastnic = 15

Po zaplacení kurzovného, popř. lekce na kurzech pod vedením instruktorky a lektorky Leony Novosádové, účastník souhlasí s níže uvedenými podmínkami:

• Tanec přizpůsobit svému zdravotnímu stavu a svým schopnostem.
  • Zdravotní omezení je účastník povinný konzultovat se svým lékařem. Instruktor není odpovědný za případné zdravotní problémy vzniklé během lekce nebo po ní.
  • Děti do 15 let smějí navštěvovat kurz pouze v doprovodu dospělé osoby, která za ně zodpovídá, pokud se nejedná o kurz určený pro děti.
  • Za věci odložené v šatně si zodpovídá účastník.
  • Účast jiných lektorek v kurzu je vítána, avšak za nevhodné a neslušné je považováno nabízení vlastního zboží a služeb (kurzů a seminářů), účastníkům kurzu Leony Novosádové před, během nebo po výuce v sále nebo v šatně. V případě porušení těchto zásad, si vyhrazujeme účastníka kurzu nebo semináře bez náhrady vyloučit

Přihlášky:

přihláška ke stažení zde

V případě zájmu je možno si pomocí elektronické pošty nebo telefonicky (mo. 607 759 635) zarezervovat místo na tanečním kurzu.
Na e-mailovou adresu novosadova-lea@volny.cz zašlete následující informace:

- příjmení, jméno, bydliště, telefonní číslo

Do 2 dnů od této předběžné rezervace prosím zašlete vyplněnou a podepsanou přihlášku spolu
s dokladem o zaplacení na adresu:

VÝUKA TANCE - Leona Novosádová, Nové Bránice č. 228, 664 64 Dolní Kounice