STREET DANCE - PŘÍMĚSTSKÁ LETNÍ ŠKOLA TANCE

Nudíš se o prázdninách? Tak neváhej a přidej se k nám! Čeká tě prázdninový týden s kamarády plný super tancování, soutěží, míčových her. Můžeš se těšit na honbu za pokladem, šperkařskou dílnu, malířskou soutěž, výlety do okolí a taneční vystoupení.
Nezáleží na tom, jesli jsi začátečník nebo pokročilý tanečník, výuka bude přizpůsobena.
Prioritou je pohodová a kvalitní výuka.

Kde:

DOLNÍ KOUNICE - sál loděnice

Termín:

7.8  -  11.8.2017
(pondělí - pátek), denně od 8:00 - 16:00 hod.

Zaměření:

Taneční výuka street dance (dopoledne - 3 x 45 min.), hry, soutěže, výlety, zábava ...
Vhodné pro děti od 8 do 15 let.

Stravování:

Obědy ve školní jidelně ZŠ Dolní Kounice (svačiny a pití si vezmou děti vlastní)

Cena:

1 350,- Kč = při přihlášení do 30.4.2017
1 450,- Kč = při přihlášení po 30.4.2017

Uzávěrka:

10.6.2017  -    minimánlí počet účastníků je 15 - JEŠTĚ JE MOŽNÉ SE PŘIHLÁSIT.

Co vzít s sebou:

kartičku zdravotní pojišťovny, obuv a oděv na tančení uvnitř, sportovní oblečení a obuv, opalovací krém, repelent, přípravek proti klíšťatům, kšiltovku, deštník nebo pláštěnku, batoh, láhev s pitím, svačinu, kapesné dle vlastního uvážení.

Stornovací poplatky:

při odhlášení před začátkem PLŠT
více jak 60 dnů  100 Kč
60 - 30 dnů 20 %
29 - 8 dnů 50 %
7 - 0 dnů 100 %
Přihlášku lze zrušit pouze písemně - rozhodující je datum podání na poště.
Při odhlášení
kdykoliv a současném zajištění jiného zájemce na uvolněné místo bude uhrazená částka vrácena (po odečtění poštovného)
Při neúčasti bez omluvy nebo při oznámení neúčasti až po ukončení školy tance se uhrazená částka nevrací.

přihláška ke stažení - zde

V případě zájmu je možno si telefonicky nebo pomocí elektronické pošty zarezervovat místo
na příměstském táboře..
Na e-mailovou adresu novosadova-lea@volny.cz zašlete následující informace:

- příjmení, jméno, bydliště, telefonní číslo.

VÝUKA TANCE - Leona Novosádová, Nové Bránice č. 228, 664 64 Dolní Kounice