Kurzy Zumby 2018

Přijďte si zatančit sambu, merengu, salsu, cha-chu, street dance, cumbii, calypso... pobavit se, odreagovat, spálit tuky, vytvarovat postavu!

- Židlochovice - tělocvična ZŠ na ulici Komenského
- vhodné pro dívky a ženy, horní věková hranice neomezena

každé pondělí, začínáme 10.9.2018 (16 lekcí)
19:30  - 20:30 hod.
1 550,- Kč  (kurz se uskuteční při minimálním počtu 12 tanečnic)
Uzávěrka 6.9.2018

- Dolní Kounice - malá tělocvična ZŠ - Smetanova 2.
- vhodné pro dívky a ženy, horní věková hranice neomezena

každý pátek, začínáme 14.9.2018 (16 lekcí)
18:00  - 19:00 hod.
1 550,- Kč  (kurz se uskuteční při minimálním počtu 12 tanečnic)
PRVNÍ LEKCE JE ZDARMA - je nutné rezervovat !!!
Uzávěrka 11.9.2018

Co vzít s sebou?
- sportovní oblečení, sportovní obuv do sálu, ručník, pití

Lektoři - Leona Novosádová , Dominik Novosád, zumba

Po zaplacení kurzovného, popř. lekce na kurzech pod vedením instruktorky a lektorky Leony Novosádové, účastník souhlasí s níže uvedenými podmínkami:

• Tanec a intenzitu cvičení přizpůsobit svému zdravotnímu stavu a svým schopnostem.
  • Zdravotní omezení je účastník povinný konzultovat se svým lékařem. Instruktor není odpovědný za případné zdravotní problémy vzniklé během lekce nebo po ní.
  • Děti do 15 let smějí navštěvovat kurz pouze v doprovodu dospělé osoby, která za ně zodpovídá, pokud se nejedná o kurz určený pro děti.
  • Za věci odložené v šatně si zodpovídá účastník.
  • Účast jiných lektorek v kurzu je vítána, avšak za nevhodné a neslušné je považováno nabízení vlastního zboží a služeb (kurzů a seminářů), účastníkům kurzu Leony Novosádové před, během nebo po výuce v sále nebo v šatně. V případě porušení těchto zásad, si vyhrazujeme účastníka kurzu nebo semináře bez náhrady vyloučit

Přihlášky:

přihláška ke stažení zde

V případě zájmu je možno si pomocí elektronické pošty nebo telefonicky (mob. 607 759 635) zarezervovat místo na tanečním kurzu.
Na e-mailovou adresu novosadova-lea@volny.cz zašlete následující informace:

- příjmení, jméno, bydliště, telefonní číslo.

Do 2 dnů od této předběžné rezervace prosím zašlete vyplněnou a podepsanou přihlášku spolu
s dokladem o zaplacení na adresu

VÝUKA TANCE - Leona Novosádová, Nové Bránice č. 228, 664 64 Dolní Kounice